Zrób zdjęcie
i wygraj konsolę
Xbox One X!

PREMIERA JUŻ 20 LISTOPADA 2018
NA XBOX ONE, PLAYSTATION® 4 ORAZ PC


Zrób zdjęcie w klimacie Battlefield V i wygraj wspaniałe nagrody!

Aby zgarnąć Xboxa, mysz oraz gadżety od Battlefield V należało zrobić zdjęcie najbardziej oddające charakter gry Battlefield V. Mogła to być fotka w bitewnej charakteryzacji, zdjęcie Waszej kolekcji gier Battlefield, miejsce przypominające to, które możecie zobaczyć na mapie, czy też pomysł na kolejną lokację. Na fotografii w widocznym miejscu na kartce papieru należało umieścić swój nick z GRY-OnLine.

Zobacz nagrody

Zdjęcie tematycznie nawiązujące do gry Battlefield V należało przesłać na adres e-mail: konkurs@gry-online.pl w temacie wpisując: „Konkurs Battlefield V”. Na Wasze zgłoszenia czekamliśmy od 14.11.2018 do 02.12.2018. Dodatkowo, jeśli przesyłaliście nam zdjęcie swojej sylwetki, w treści wiadomości mailowej należało umieścić formułę: „Wyrażam zgodę na udostępnianie, przetwarzanie oraz opublikowanie mojego wizerunku na stronie konkursowej organizatora: bfv.gry-online.pl w celu stworzenia galerii konkursowej”.

Do wzięcia udziału w konkursach na GRY-OnLine konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp. Nie zapomnijcie także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).